Цікаві Загадки На Логіку І Кмітливість З Відповідями: Логічні Загадки На Українській Мові Онлайн

Спробуйте розв’язати завдання за десять хвилин. Використовувати додатковий час не дозволяється. Але можна розкувати всі три ланки будь-якого обривка ланцюга (на це піде три дії), а потім ними з’єднати інші four шматки. Вийде ще три дії, усього шість, як і було потрібно. Сер Роджер не тільки виглядає чепуруном, але й має репутацію відмінного фехтувальника.

Загадки на логіку – це відмінний спосіб перевірити свої здібності до аналізу і вирішення складних завдань. Вони можуть бути простими або складними, з підступом або без, але в будь-якому випадку, вони завжди цікаві і захоплюють увагу. А загадки про природу та тварин, загадки про зиму та воду – допоможуть вашим дітям познайомитися з навколишнім світом і провести час весело й пізнавально. Тепер між двома деревами натягнута подвійна мотузка, тримаючись за яку людина може перебратися на острів. Двері офіціанта розташовані у куті залу. Намалюй маршрут офіціанта так, щоб він пройшов через всі столики й повернувся до своїх дверей.

Одного чоловіка запитали, скільки йому років. “Порядно, я старше за деяких своїх родичів у 600 разів”, – відповів він. Після кожного розміну кількість монет зменшується на 4. Тому щоразу остача від ділення кількості наявних монет на four не змінюється і дорівнює 1. Але остача від ділення 26 на four дорівнює 2. Тому такий розмін неможливий.

логічні задачі на співбесіді

Дорослі підтримують мозок у хорошій формі і розвивають кмітливість. Як зробити вирізку видно з малюнків знизу. Не важко побачити, що всі чотири фігури при накладанні однієї на іншу збігаються. З’єднати всі точки на малюнку 4-мя прямими відрізками. Сума. Добуток буде рівним «0», тому що буде множення й на число «0».

Відповіді, вирішення, коментарі. Онлайн-формат на LogicLike.com. Задачка 31, рішення спірне.

Загадки На Логіку По‑українськи, Цікаві Питання На Кмітливість

Ланцюг з 15 ланок порвали на 5 частин. Як його з’єднати за 6 дій. Ви можете грати в них на самоті або влаштувати веселі змагання з друзями. Пересуньте 2 на 1; 5 на 2; 3 на 5; 6 на 3; 7 на 6; 4 на 7; 1 на 4; three на 1; 6 на 3; 7 на 6.

Зверни увагу, хто або що згадується в умовах частіше, ніж інші. З цього і почни міркування. Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то

Розлючений Август здався й заприсягся ніколи більше не грати із братом у шахи. Все достатньо просто. Досить взяти всі чотири пігулки й кожну порозламувати навпіл, отримані половинки повідкладати на різні сторони. У підсумку, у кожній зі сторін буде по дві пігулки – одна А, інша В (дві половинки А та дві половинки В).

Хитрий кріт улаштував запасну комору між камерами 10 і 11. Віддам машину товаришу – нехай рятує бабцю і себе, а сам залишуся з дівчиною своєї мрії. Реєструючись, ви погоджуєтеся з угодою користувача та політикою конфіденційності. У тата, дочки і сина – велосипеди, у мами і бабусі – скутери.

Містер Едвардс ніколи не чув про поштові штемпелі. На малюнку зображений професор Скептикер, що перевіряє відповідь переможця торішнього Міжнародного конкурсу головоломок. Професор упевнився, що в головоломці номер seventy seven ніякі лінії не перетинаються. Щоб перевірити самого професора, накресліть зображену тут фігуру, не відриваючи олівця від паперу. Лінія ніде не повинна перетинатися. Не можна також згинати аркуш.

Навігація Записів

Зовнішнє коло також вважається за один хід. Дозволяється іноді проходити олівцем по одному й тому самому місцю більше одного разу. Одного разу великий Сем Купер, власник спортивного магазину «М’ячі та Ракетки», перевіряв нову партію тенісних м’ячів. Раптом він помітив, що на трьох ящиках неправильно наклеєні етикетки. Будучи відомим любителем головоломок, він побачив у цій ситуації прекрасну можливість поламати голову.

цікаві задачі на логіку

Ви повинні визначити професію кожного з них. От кілька підказок. Містер Уільямс і містер Барнет щовечора грають у шахи. Містер Барнет і містер Едвардс разом ходять на бейсбол. Таксист збирає колекцію монет, пожежник – олов’яних солдатиків, а пекар – марки. Таксист ніколи не ходить на бейсбол.

Доведіть, що граф, в якому довільні дві вершини з’єднані рівно од¬ним простим шляхом, є деревом. (Простим шляхом називається шлях, в якому жодне ребро не зустрічається двічі). Для перемоги другий гравець має робити ходи, симетричні ходам першого гравця відносно центра дошки. Потрібні тільки складні питання? У нас є й інші складні загадки. На освітній платформі LogicLike.com діти вчаться міркувати, розвивають логіку, здібності до математики і пізнавальний інтерес.

Wsj: В Якого Саме Путіна Брав Інтерв’ю Такер Карлсон

вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно. Кожний малюнок означає цифру. На першому малюнку три кола означають цифру three. На наступному один трикутник – цифру 1, інші малюнки – цифри four https://deveducation.com/, 1, 5, 9. Таким чином, наступні малюнки – це подвійне кільце, шість трикутників один в одному і п’ять квадратів один в одному.

Так як кожна монета торкається інших, виходить, усі монети перебувають на рівній відстані одна від одної. Відгадка в тому, що касета в магнітофоні була перемотана на початок. Мертвий не міг перемотати касету, а вбивця якби знав про касету просто забрав би її і знищив. Це і викликало підозру у детектива Бонса. Фермер приніс на базар качани капусти і продав трьом покупницям. Перша взяла половину всіх качанів і ще пів качана.

У цьому випадку, що монета не п’ятак. 102. У саду росте 27 дубів так, показано на малюнку. Потрібно пересадити їх так, щоб всі 27 дубків стояли знову в 9 рядів по 6 дерев у кожному – і жодного дубка осторонь. Містер Уільямс, містер Барнет і містер Едвардс живуть у мебльованих кімнатах на Баскет-Стріт. Один з них – пекар, інший – таксист, а третій – пожежник.

  • Перша взяла половину всіх качанів і ще пів качана.
  • Загадки на логіку – це відмінний спосіб перевірити свої здібності до аналізу і вирішення складних завдань.
  • На це завдання вам виділяється десять хвилин.
  • Цифрами позначено бій годинника, який лунає кожні пів години.
  • Якщо вдасться швидко і без помилок вирішити всі завдання, можна сміливо зараховувати себе до геніїв, пише Elle.

А тепер вирішимо завдання. Поставте гральну кістку на ліве верхнє поле шахівниці кольоровою гранню догори. Сто років тому не було ґудзиків краще, чим ґудзики Бастера Бартона. На малюнку – фургон, на якому ґудзики розвозили по магазинах. Уже тоді хтось помітив, що візерунок з ґудзиків на фургоні являє собою головоломку.

Подумайте гарненько й беріться за олівець. Пінгвіни, яких ви бачите на малюнку, вирішили загадати вам непросту загадку. Розставте їх так, щоб сума проставлених чисел у горизонтальних і вертикальних рядах, а так само по діагоналі становила 12.

цікаві задачі на логіку

Наприклад, повні бочки – відповідна кількість цілих сірників, пусті – сірники зі зламаними голівками, напівповні – напівобломані. Отже, позавчора (30 грудня) йому було тільки 17 років, вчора (31 грудня) вже виповнилося 18 років, у поточному році йому буде 19, а в наступному – 20 років. Розташуйте три монети трикутником так, щоб кожна монета торкалась двох інших. Потім кладете в центр четверту монету на три інші.

Перед вами доблесний страж під час виконання службових обов’язків – охорони королівських регалій Англії. Цей дужий малий годинами стоїть на пості, спозираючи найбагатшу у світі колекцію. Отже, чи можна з’єднати дванадцять корон п’ятьома прямими лініями так, щоб кожна з них продовжувала наступну, а всі разом вони утворювали замкнену фігуру? На розв’язок цієї головоломки даємо вам десять хвилин, а переможець заслуговує титул «Король головоломок».

Тут, у центрі цієї жахливої пустелі, знаходиться загублене місто Іштар. Щоб до нього дістатися, я повинен іти пішки від узбережжя до центру материка. Рухаючись по цій дорозі, людина може взяти із собою запасів продовольства не більше ніж на п’ять днів. Я підрахував, що можу просуватися за день якнайбільше на тридцять миль. Судячи з карти, місто знаходиться на відстані ста двадцяти миль від узбережжя.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *